G5 BÖLGESEL ZAYIFLAMA

G5 masajı, ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Özellikle selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada kullanılan G5, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında ve spazm tedavilerinde de oldukça başarılıdır.

G5 Masajı Ne İşe Yarar?

Kaslarda birikime uğramış Laktik Asit ve Ödem oranlarının azaltılmasında oldukça etkili bir tekniktir. Ritmik masaj darbeleri uygulayan cihaz hızlı titreşimler yollayarak bölgesel zayıflama, bölgesel incelme ve selülit azaltıcı etkiler barındırır.

G5 Masajı Kaç Seans Yapılmalıdır?

Seans sayısı selülit oranı, hedeflenen incelme oranına göre değişir. En az 3 en fazla 10 seans şeklinde düzenlenir. Genelde 10 seans önerilir. 10 seans sonunda en az 2 santim incelme sağlanabilirken en çok da 7 santim incelme oranı başarısı yakalanabilmektedir. 10 seans sonrası seanslara katılmaya devam edilebilir.

G5 Masajı Kaç Seansta Etkilerini Göstermeye Başlar?

Kişinin kilosu, yaşı, selülit durumu, cilt yapısı, genel sağlığı gibi etkenlere göre değişir. En etkili sonuçlar 10 – 15 seans sonrası gözlemlenebilir. İlk 5 seans sonrası etkileri gözlemlemeye başlayabilirsiniz.

G5 Masajı Etkili mi?

Kronik yorgunluk şikayetlerinin de giderilmesine yardımcı olabilen bu teknik ile kan dolaşımı oranları desteklenir ve metabolik süreçler hızlandırılır. Böylece bölgesel zayıflama, bölgesel incelme, selülit görüntüleri ile mücadelede etkili sonuçlar izlenebilir.

G5 masajı kimlere uygulanmaz?

Varis sorunu olan kişiler G5 masajının olanaklarından faydalanamaz. Regl döneminde olan kadınların bu süreçlerinin bitmesi beklenir. Kendisine kanser ve de emboli teşhisi konulan kişilere de bu masaj yapılmamaktadır.

Hemen Randevu Al!

Randevu Teyidi ve Randevu Saati ile ilgili bilgi vermek için aranacaksınız.